Apie mus

 

SavasNamas.lt – projekto iki raktų – imame ir padarome!

Noras turėti savus namus yra pagrįstas ir logiškas. Tačiau, jei nesi statybų specialistas, viziją paversti realybe gali būti sudėtinga, o pastatyti namą savo rankomis beveik neįmanoma. Turbūt jau pagalvojote, kad statant nuosavą namą Jums reikės patikimo partnerio. Svarstote, kaip išsirinkti statybų įmonę, kuri būtų ne tik tradicinis paslaugos teikėjas, paisantis tik savo verslo interesų, bet ir savo srities ekspertas?

Svarbu rasti patarėją ar komandą, kuria pasitikite, nes bendrauti teks viso statybų proceso metu. Statybų įmonė, kurios specialistai bendrauja aiškiai, paprastai ir atvirai gali tapti patarėju, be kurio neįsivaizduojamas sklandus statybų procesas.

Nerimaujate, kad savus namus sau leisti gali tik turtuoliai? O gal baiminatės, kad statybų procesas pareikalaus itin daug nervų ir pastangų, kad užsitęs ar teks kovoti su nesąžiningais statybininkais? O gal neramu, kad pirmoji sąmata ir planuojamas biudžetas vykdant darbus išaugs kelis kartus? Viso to galima išvengti.

Kad mitai apie statybas netemdytų Jūsų noro turėti nuosavą namą, pasirinkite patikimą partnerį. Profesionali komanda paaiškins visus niuansus, patars tvarkant dokumentus, padės pasirinkti kokybiškas ir praktiškas medžiagas ir lydės Jus viso proceso metu.

Patikėję statybas į vienas rankas, sutaupysite ir laiko, ir lėšų, ir energijos.

SavasNamas.lt – pasirūpins Jūsų namo statybomis nuo idėjos iki raktų.

 

Savo statybų partneriu pasirinkę SavasNamas.lt komandą, gausite šias naudas:

  • Išvengsite klaidų dėl neišmanymo ar klaidingų sprendimų prieš pradedant statybas. Esame atviri ir visuomet išsakome pastabas, jei matome, kad siekiai yra nerealūs ar praktiškai neįgyvendinami.
  • Užtikriname, kad statyboms būtų naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos iš pirmų rankų. Įspėjame apie galimas klaidas. Supažindiname su sprendimų minusais, silpnosiomis pusėmis.
  • Siūlome pilną paslaugų paketą. Pasirūpinsime Jūsų namo statyba ar renovacija nuo A iki Ž.
  • Visuomet laikomės terminų, tad galėsite lengvai ir sklandžiai planuoti statybos darbus.
  • Jūsų nuosavame name bus patogu gyventi, padėsime priimti praktiškus sprendimus, patarsime renkantis medžiagas ir techninius sprendimus.
  • Padėsime sutaupyti ir laikytis numatyto biudžeto, racionaliai rinktis statybų medžiagas, taip pat sutaupysite laiko dokumentų tvarkymui, nes mes jau susipažinę su visais biurokratiniais reikalavimais ir padėsime greitai užpildyti visas reikiamas formas.
  • Dovanojame nemokamas konsultacijas viso proceso metu.
  • Gausite asmeninį dėmesį. Visais atvejais įsiklausome į Jūsų poreikius, galimybes, lūkesčius, gyvenimo būdą ir vizijas.

 

Jei galvojate apie savą namą, neatidėliokite savo tikslo. Geriausias mūsų patikimumo ir užsakovų pasitikėjimo rodiklis – klientų atsiliepimai ir rekomendacijos. Visus mūsų klientus atveda paskui save tie, kurie liko patenkinti mūsų paslaugomis.

Visus namus statome tarsi sau ar savo artimiesiems. Rinkis SavasNamas.lt komandą, jei ieškai partnerio, kuris pasiruošęs pastatyti namą, kuriame mielai įsikurtų ir pats su savo šeima.                       

Pasirinkę SavasNamas.lt įsigysite nuoširdžius, patikimus, profesionalius partnerius, tad statybų procesas bus sklandus, darbai bus vykdomi laiku ir pagal suplanuotą biudžetą. Mes ne žadame, o imame ir padarome.

 

Mūsų klientai apie mus

"Ačiū šiai komandai ir ypatingai vadovui Sauliui už kantrybę nuo pat pirmos mūsų bendravimo sekundės. Apie namo statyba neturejau žalio supratimo, bet kartu su šia profesionalų komanda - galiu džiaugtis savo namu. O dar smagiau, kai draugai daug daugiau nusimanatys siuose reikaluose - neranda prie ko prikibti."

Tomas Stanaitis
Tomas Stanaitis,Patenkintas klientas

"Ši įmonė renovavo mūsų gyvenamą namą. Puikiai ir laiku atlikti darbai džiugina jau ne vienus metus. Rekomenduojame visiems šią kompaniją. Kokybė garantuota."

Aušra Milienė
Aušra,Patenkintas klientas

"Džiaugiamės, kad atradome šią įmonę. Abu su žmona nesigaudome statybu darbuose. Bet "vedami už rankos" ir paklausę patarimų, nusipirkome sklypą, projektą ir pasistatėme namą. 100 % tilpome į planuojamą. "

Malinauskai,Patenkinti klientai
SavasNamas.lt