Tik A ir aukštesnės klasės namai

Statome tik A ir aukštesnės klasės namus

Koks jūsų svajonių namas? Erdvus, patogiai išplanuotas? O gal geriau kuklesnis, tačiau ekonomiškas? Liaukitės sukę galvas, nes dabar erdvūs svajonių namai gali būti ir ekonomiški!

Lietuvoje nuo 2016 m. sausio 1 d. įsigaliojo įstatymas, kuriuo įtvirtinta, jog visi statomi namai privalo būti ne žemesnės nei A energetinio efektyvumo klasės. Tai reiškia, kad jie yra kur kas energetiškai ir ekonomiškai naudingesni už žemesnės klasės pastatus.

Ką gi, SavasNamas.lt komanda pritaria teigiamiems pokyčiams! Mums, kaip ir jums, rūpi, kokioje aplinkoje gyvename.

Norite energetiškai efektyvaus, jaukaus, šilto, taupaus ir ilgaamžio namo? Norite jaustis lyg tvirtovėje? Tai Savasnamas.lt kompetencija. Mes pasisakome už išmanius namus, kuriuose gera ir jauku; kuriuose būti sveika. Laikomės nustatytų reikalavimų, tad galime pastatyti jums tvirtovę! Svajokite ir leiskite mums išpildyti jūsų svajones!

Štai kodėl A klasė verta aplodismentų:

1) Speciali vedinimo sistema neleis namuose kauptis drėgmei, kuri ilgainiui pradėtų auginti pelėsį, galintį tapti kvėpavimo takų ligų priežastimi, apsaugos jus nuo temperatūros svyravimų ir skersvėjo. Kalbant apie A energetinio efektyvumo klasės namus, nereikia daugžodžiauti, tai šiuolaikinio žmogaus poreikiams ir galimybėms pritaikyti naujos kartos namai.

2) Nereikia galingos šildymo sistemos, nes papildomai naudojami pasyvūs energijos šaltiniai, tokie kaip saulės energija, žmogaus kūno temperatūra ar apšvietimo ir buitinių prietaisų skleidžiama šiluma. Taigi, A klasės standartus atitinkantis namas išties nėra jūsų piniginės turinio smaližius, nes jį apšiltinti kainuoja net 2,5 kartus mažiau, nei tokio paties dydžio B klasės namą.

3) A energetinio efektyvumo klasės namai – draugiški aplinkai. Jie dalį energijos gauna iš ekologiškų, atsinaujinančių energijos šaltinių, tokių kaip saulė, vėjas ar žemės energija. Be to, tokie pastatai yra su kokybiškesniais langais ir maksimalų sandarumą užtikrinančiomis konstrukcijomis. Visa tai lemia gerą vidaus temperatūros izoliaciją bei vėdinimo sistemos efektyvumą ir žiemą, ir vasarą.

Norite naujos kartos namo? Susisiekite jau dabar!

SavasNamas.lt